Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 październik 2017

W oczach się dwoi od imprez w Pompie! Co przed nami?

Za nami jest już weekend. Przed nami też jest weekend. Ostatnio sporo się dzieje, a nam już dwoi się w oczach. Jednak jedno jest pewne – w tym przypadku, to szczęście chodzi parami. W minionym tygodniu dwukrotnie dopingowaliśmy Reprezentację Polski w Piłce Nożnej. Po czwartkowym i niedzielnym meczu mogliśmy odpalić szampany. Były także dwie ciekawe imprezy, a przed nami kolejne podwójne zaproszenie!

Na początek trzeba jeszcze raz przypomnieć – Polska wraca na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, a Wy mecze naszej kadry mogliście od pewnego czasu oglądać w Klubie Stara Przepompownia. W tym roku wrócimy jeszcze ze spotkaniami towarzyskimi, a już w przyszłym mundial. Kto czeka na strefę kibica w Starej Przepompowni? Dla wszystkich piłkarskich kibiców mamy przypomnienie – u Nas możecie oglądać rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Zapraszamy na kolejną kolejkę już za tydzień.

W piątek po raz drugi – co pokazuje jak ta cyfra się umiejscowiła w minionym tygodniu – bawiliśmy się także na PROJEKCIE DISCO. Mieszanka najlepszej muzyki, wielkich hitów z Polski i zza granicy. To było prawdziwe taneczne święto w Klubie Stara Przepompownia! DJ kRis już ostrzy sobie zęby na kolejną edycję. Kiedy? Bądźcie czujni! Informacje na bieżąco znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na facebooku. W sobotę z kolei było koncertowo. I akustycznie. To wszystko za sprawą wizyty zespołu Farben Lehre, który odwiedził nas ze swoim najnowszym i wyjątkowym projektem. Zajrzyjcie w zakładkę – Kalendarz Imprez – tam już teraz znajdziecie kolejne zaproszenia na koncerty. Dla fanów Farben Lehre, także znajdzie się coś w miłych im klimatach!

Ten tydzień, to również cyferka dwa w roli głównej. Dwie imprezy. Na pierwszej z nich – dwóch gospodarzy. Kolejne starcie o lepsze rozkręcenie melanżu podejmują DJ Czapa oraz DJ Kuart. W piątek odpalmy City Vibes > Rytm Miasta! Z kolei w sobotę imprezowe urodziny. Tym razem gwiazda może być tylko jedna – dobrze Wam znany DJ Dylan świętuje urodziny cyklu 90’s Party! Wpadajcie wznosić toasty i składać życzenia. Bawimy się w sobotę.

Zapraszamy serdecznie.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia