Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 lipiec 2020

Weekend z rezydentami w Starej Przepompowni!

W najbliższy weekend w Klubie Stara Przepompownia będziemy mogli bawić się wspólnie z naszymi rezydentami. Odpalamy dwie imprezy, dwa wieczory w ramach w Sceny Letniej, sporo dobrej muzyki i jak zwykle wiele niespodzianek. Jeśli już teraz szukacie planów na imprezowe zakończenie tygodnia, to sprawdźcie co dla Was szykujemy!

PIĄTEK, 10. LIPCA – DR HIGH 100%

W piątek kolejny tech-house’owy sznyt od naszego niezawodnego reprezentanta! Dr High zaprasza wszystkich klubowiczów do wspólnej zabawy w ramach Sceny Letniej Klubu Stara Przepompownia. Będzie techno, będzie house i tech-house. Ładujemy baterie na 100% i ruszamy do zabawy!

Po raz kolejny spotykamy się w naszym ogrodzie, gdzie letni klimat wzbogacony muzyką jest idealnym pomysłem na rozpoczęcie weekendu.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN

SOBOTA, 11. LIPCA – DANCE PARTY VOL. 20

Powracamy z naszym cyklem DANCE Party. To już okrągła, jubileuszowa odsłona właśnie tego projektu. Tradycyjnie z głośników polecą najlepsze taneczne kawałki. Będzie to różnorodny muzycznie przekrój, który trafi w gust każdego miłośnika szaleństwa na parkiecie.

Gospodarzami sobotniej nocy będzie duet rezydentów Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis oraz McCarpney. Różnorodność, pozytywna atmosfera – tego z pewnością nie zabraknie podczas tej odsłony naszego DANCE Party!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Imprezy odbywają się przed Klubem Stara Przepompownia, w ramach naszego projektu Sceny Letniej. Wszystko z zachowaniem wszelkich zasad rygoru sanitarnego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń oraz stosowaniem do zaleceń – dla bezpieczeństwa Waszego oraz obsługi.

Mamy też nadzieję, że już wkrótce zobaczymy przy gitarowym barze, z muzyką i dobrą zabawą! Wyczekujcie dobrych wiadomości!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
Tel.: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl