Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 styczeń 2017

Więcej muzyki, więcej zabawy – po prostu MorE!

W najbliższy piątek znów będzie działo się w Klubie Stara Przepompownia. Do tego wyjątkowego miejsca wpadną ludzie, którym nie wystarczy zwyczajna muzyka, nie chcą po prostu grać, dla twórców tego wydarzenia nie może być czegoś tylko lub w sam raz… musi być więcej. Po prostu MorE. MorE po raz drugi!

Kto pamięta jeszcze co działo się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia? Kto słyszał o tym jak zaczarowaliśmy Klub Stara Przepompownia? MorE to coś więcej niż tylko muzyka. To styl który wsiąka w mury i wylewa się z każdego dźwięku w trakcie imprezy. To wyjątkowe połączenie kilku szalonych wizji, które spowodują że ogarnie Was euforia i chęć dobrej zabawy. Zresztą co tu dużo mówić… Zobaczcie sami oficjalne aftermovie z pierwszej imprezy MorE.

————> https://www.youtube.com/watch?v=OM_kjAjElNo&feature=youtu.be <————

Teraz będzie jeszcze więcej, więcej i więcej… Będzie jeszcze bardziej MorE! Wizualizacje, muzyka, niezawodny gitarowy bar oraz jak zwykle kilka dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już w trakcie samej imprezy. Jesteście gotowi na najlepszy melanż w tym tygodniu? Muzycznie klimaty bass/ deep house/ drum & bass.

DJ’s:

Future Dick Be

MBrass b2b Reofstar

Dr High

Wizualizacje:

VJ Kiddlucky

Piątek, 20 Stycznia 2017
Start: 20:00
Bilety: 15/20 VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia