Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 maj 2017

Zróbmy więc Prywatkę… po raz czwarty!!!

Zapraszamy serdecznie na czwartą odsłonę imprezowego cyklu Prywatka. Startujemy już w sobotę o godzinie 21:00 i mamy nadzieję, że odwiedzicie nas po raz kolejny. Na Prywatce każdy może czuć się swobodnie, zabrać na nią swoich znajomych, a na końcu nie musicie martwić się o sprzątanie. Przyznacie, że takie zasady powinny obowiązywać na każdej domówce? No cóż, trudno będzie znaleźć gospodarza, który pozwoli na to – więc my zapraszamy Was do siebie!

Prywatka do cykl imprez, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Pogaduchy przy drinku, zabawa na parkiecie, dużo pozytywnych wrażeń. Właśnie to hasła przewodnie tej serii. Nasi gospodarze przygotują dla Was muzyczną podróż od starych, dobrych hitów w różnorodnym klimacie, aż po współczesne taneczne bomby. Nieważne jakiej muzyki słuchasz na co dzień – podczas Prywatki z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Na jakiej innej imprezie The Beatles spotka się z Davidem Guettą? Gdzie obok Rihanny poleci Ray Charles? Czy możliwe by w jednym miejscu zaszaleć przy kawałkach Elvisa Presleya, a chwilę poźniej słuchać radiowych hitów? Odpowiedzią na wszystkie muzyczne połączenia jest Prywatka w Klubie Stara Przepompownia!

Gospodarzami wieczoru będą rezydenci naszego klubu czyli DJ kRis oraz Pan Muszka.

Pamiętajcie także o naszym letnim ogródku, który już na Was czeka! Cały czas rozwijamy go, by w gorące dni dać Wam kolejną strefę chilloutu. Co na niej znajdziecie? Sprawdźcie sami! Obiecujemy, że będziecie mile zaskoczeni J

Sobota, 20 Maja 2017
Start: 21:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia